Wybierz język:

 

 

 

DAN-STAL współpracuje z Firmą Atlas Ward Polska Sp. z o.o. działającą na świecie od 60-ciu lat, zaś na rynku polskim od lat 10-ciu,ta firma zajmuje się projektowaniem i dostawą konstrukcji stalowych dostarczanych dla różnorodnych gałęzi przemysłu. Firmę Atlas Ward Polska Sp. z o.o Tworzy zespół ludzi, którzy z pasją podejmują się wyzwań, a w ich realizacji  uwzględnianie potrzeb Klienta stawiają sobie za nadrzędny warunek udanej współpracy.

 

Najważniejsze cechy systemu Atlas:

 

 - Otwartość rozwiązań architektonicznych
Dowolny schemat konstrukcyjny, dowolna obudowa, indywidualne projektowanie dostosowane do oczekiwań architekta i wymagań inwestycji.

 

 - Zoptymalizowana ekonomicznie konstrukcja
Lekkość konstrukcji i zoptymalizowane zużycie stali dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu, niski tonaż i niska cena.

 

 - Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjno-budowlane
Blachownice zbieżne o sztywności dopasowanej do naprężeń, profile Sigma w konstrukcji drugorzędnej, usztywniające konstrukcję główną.

 

 - Szybki czas dostawy gotowych elementów
Projektowanie i produkcja elementów konstrukcji i obudowy w oparciu o sprawdzone rozwiązania systemowe, kompleksowa logistyka.

 

 

 - Prosty montaż na placu budowy
Precyzyjne i przemyślane projektowanie, dokładność wykonania warsztatowego, sprawdzone, systemowe detale połączeń.

 

Projektowanie hal i konstrukcji stalowych:

 

 

 

 

 

 - Bez ograniczeń
Brak granicznych parametrów hali. Brak ograniczeń rozpiętości, wysokości czy liczby naw. Precyzyjne projektowanie, a następnie wykonanie każdej konstrukcji, przy zachowaniu optymalnej dla jej wielkości i złożoności ceny za 1 metr kwadratowy obiektu.

 

 - Najkorzystniej dla Inwestora
Optymalizacja oznacza ekonomiczność i dostosowanie konstrukcji do warunków lokalizacji obiektu. Hale Atlas są lekkie, spełniają przy tym wszystkie wymagania nośności i przemieszczeń zapisane w normach budowlanych.

 

 - Szybko i precyzyjnie
Wykorzystanie dwóch podstawowych narzędzi obliczeniowych wspomagających:
- ofertowanie - program aproksymujący ofertę według bazy 25 tysięcy zrealizowanych wcześniej konstrukcji. Dzięki temu można szybko otrzymać wstępną ofertę oszacowaną z dużą dokładnością.
- wymiarowanie statyki – szybka optymalizacja projektu od wprowadzenia danych. Każda hala różni się od poprzednich, a zmiana choćby jednego parametru ma wpływ na cenę całej konstrukcji. Czasem dwie, położone nawet bardzo blisko siebie hale, trzeba zaprojektować odmiennie, ponieważ inne mogą być obciążenia czy wysokość terenu. W takiej sytuacji możliwość szybkiej optymalizacji oznacza wymierne korzyści finansowe ze względu na tonaż konstrukcji i czas jej realizacji.
Szybkość projektowania i optymalizacji oznaczają oszczędność czasu i pieniędzy.

 

 - Nowocześnie i według ścisłych procedur
Biuro projektowe Atlas Ward Polska jest nowocześnie wyposażone i zorganizowane. Korzysta ponadto z międzynarodowego doświadczenia i procedur zapewniających kontrolę na każdym etapie prowadzenia projektu.

 

 - Zgodnie z normami
Projektowanie i wykonawstwo elementów konstrukcyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami

 

http://www.atlasward.pl

 

 

 

Elementy Systemu Atlas Ward Polska


Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach w ofercie, zapisz się na nasz newsletter:
Z.W.P.H.U. DAN-STAL Daniel Tomaszewski
ul.Antoniego Czuchnowskiego 3, 82-300 Elbląg, tel./fax +48/55/233 94 17
biuro@dan-stal.com.pl, www.dan-stal.com.pl